RN731JTTD4171F100
MFR.Part #
RN731JTTD4171F100
JLCPCB Part #
C4303717
Description
-55℃~+155℃ 4.17kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS