RN731JTTD4071F10
MFR.Part #
RN731JTTD4071F10
JLCPCB Part #
C4263900
Description
-55℃~+155℃ 4.07kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS