RN731JTTD37R9F50
MFR.Part #
RN731JTTD37R9F50
JLCPCB Part #
C4061257
Description
-55℃~+155℃ 37.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS