RN73R1JTTD5620C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD5620C50
JLCPCB Part #
C3955010
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS