RN731JTTD3610F10
MFR.Part #
RN731JTTD3610F10
JLCPCB Part #
C4287567
Description
-55℃~+155℃ 361Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS