RN731JTTD3610B25
MFR.Part #
RN731JTTD3610B25
JLCPCB Part #
C3953887
Description
-55℃~+155℃ 361Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS