RN731JTTD3603D25
MFR.Part #
RN731JTTD3603D25
JLCPCB Part #
C3935005
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS