RN73H2ETTD1293F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1293F25
JLCPCB Part #
C4011582
Description
-55℃~+155℃ 129kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS