RN731JTTD3602B25
MFR.Part #
RN731JTTD3602B25
JLCPCB Part #
C186429
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS