RN731JTTD34R0B25
MFR.Part #
RN731JTTD34R0B25
JLCPCB Part #
C4262922
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS