RN731JTTD3482B10
MFR.Part #
RN731JTTD3482B10
JLCPCB Part #
C4299430
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS