RN731JTTD3482D10
MFR.Part #
RN731JTTD3482D10
JLCPCB Part #
C4320434
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS