RN731JTTD32R8F50
MFR.Part #
RN731JTTD32R8F50
JLCPCB Part #
C4044630
Description
-55℃~+155℃ 32.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS