RK73B1JRTTD390G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD390G
JLCPCB Part #
C2598348
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS