SG73P2BRTTD2320F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2320F
JLCPCB Part #
C6295170
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS