RN731JTTD3120C10
MFR.Part #
RN731JTTD3120C10
JLCPCB Part #
C4276242
Description
-55℃~+155℃ 312Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS