RN731JTTD29R1F100
MFR.Part #
RN731JTTD29R1F100
JLCPCB Part #
C4095752
Description
-55℃~+155℃ 29.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS