RN73R1JTTD2673C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2673C50
JLCPCB Part #
C2518122
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS