RN731JTTD2980C10
MFR.Part #
RN731JTTD2980C10
JLCPCB Part #
C4168037
Description
-55℃~+155℃ 298Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS