RN731JTTD2940D50
MFR.Part #
RN731JTTD2940D50
JLCPCB Part #
C3936629
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS