RN73R2ETTD1871C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1871C10
JLCPCB Part #
C4282533
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS