HV73V1JTTD8203F
MFR.Part #
HV73V1JTTD8203F
JLCPCB Part #
C4011719
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS