RN731JTTD2800C25
MFR.Part #
RN731JTTD2800C25
JLCPCB Part #
C4088662
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS