RN731JTTD26R4F100
MFR.Part #
RN731JTTD26R4F100
JLCPCB Part #
C4085423
Description
-55℃~+155℃ 26.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS