RN731JTTD2642B10
MFR.Part #
RN731JTTD2642B10
JLCPCB Part #
C4065967
Description
-55℃~+155℃ 26.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS