RK73G2ATTD1541C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1541C
JLCPCB Part #
C6181885
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS