SG73S2E1RTTD6041D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD6041D
JLCPCB Part #
C5894416
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.04kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS