RN73H1ETTP1002F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1002F50
JLCPCB Part #
C2516166
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS