RN731JTTD2552A05
MFR.Part #
RN731JTTD2552A05
JLCPCB Part #
C4313862
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS