RK73B2ERTTD513G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD513G
JLCPCB Part #
C4266373
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS