RN731JTTD2230D100
MFR.Part #
RN731JTTD2230D100
JLCPCB Part #
C4194037
Description
-55℃~+155℃ 223Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS