RN73H2BTTD6120F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6120F25
JLCPCB Part #
C2543334
Description
250mW 612Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS