RN731JTTD21R8F100
MFR.Part #
RN731JTTD21R8F100
JLCPCB Part #
C3931621
Description
-55℃~+155℃ 21.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS