RN731JTTD20R5C50
MFR.Part #
RN731JTTD20R5C50
JLCPCB Part #
C3934954
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS