RN731JTTD2001D25
MFR.Part #
RN731JTTD2001D25
JLCPCB Part #
C4325702
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS