RN731JTTD15R4F100
MFR.Part #
RN731JTTD15R4F100
JLCPCB Part #
C4330588
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS