RN73H1JTTD2701C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2701C25
JLCPCB Part #
C3938831
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS