RN731JTTD1542C10
MFR.Part #
RN731JTTD1542C10
JLCPCB Part #
C4017078
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS