SG73G1JTTD37R4C
MFR.Part #
SG73G1JTTD37R4C
JLCPCB Part #
C7076687
Description
-55℃~+155℃ 333mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS