RN731JTTD1432B10
MFR.Part #
RN731JTTD1432B10
JLCPCB Part #
C3949581
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS