RN731JTTD1380B05
MFR.Part #
RN731JTTD1380B05
JLCPCB Part #
C4344625
Description
-55℃~+155℃ 138Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS