RC0603BR-0737K4L
MFR.Part #
RC0603BR-0737K4L
JLCPCB Part #
C5716968
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS