RN731JTTD1330F10
MFR.Part #
RN731JTTD1330F10
JLCPCB Part #
C3969138
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS