RN731JTTD1322C10
MFR.Part #
RN731JTTD1322C10
JLCPCB Part #
C4059739
Description
-55℃~+155℃ 13.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS