RN73H1JTTD1721A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1721A05
JLCPCB Part #
C4151453
Description
1.72kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS