RN731JTTD1303B25
MFR.Part #
RN731JTTD1303B25
JLCPCB Part #
C3956445
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS