RN73H1JTTD2711A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2711A10
JLCPCB Part #
C4291122
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.71kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS