RN731JTTD1261B25
MFR.Part #
RN731JTTD1261B25
JLCPCB Part #
C3966623
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS