RN731JTTD1142C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1142C10
JLCPCB Part #
C4051438
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS