RN731JTTD1073D25
MFR.Part #
RN731JTTD1073D25
JLCPCB Part #
C3915760
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS